ЕКСКУРСІЇ

№ п.п

Культурна памятка

Опис

1

Музей ретроавтомобілів

 

. 

У музеї вас чекає колекція старовинних автомобілів радянських часів, а також справжня вулиця 70-х, на якій можна зустріти не тільки ексклюзивні авто, але й вуличні ліхтарі, телефонну будку і навіть стару заправну колонку.

2

Національний заповідник «Хортиця»
(о. Хортиця)

.

  

Хортиця – найвідоміший острів на р. Дніпро. На цей час на території острова розташовано історико-культурний комплекс «Запорізька Січ», фольклорно-етнографічний кінний театр «Запорізькі козаки», а також багато інших історичних й архітектурних пам’ятників.

3

Петриківський розпис
смт. Петриківка

 

 

 

На території селища діє Центр народного мистецтва «Петриківка», на базі якого створено музей етнографії, побуту й народно-прикладного мистецтва.

4

Етнографічний комплекс «Козацький хутір «Галушківка»

  

.

 

Етнографічний комплекс містить макет козацького укріплення і три селянські садиби. У музеї представлені предмети народного побуту, а також колекція козацької зброї. Гостям пропонують традиційний козацький обід: куліш, вареники, узвар.

5

Петриківський племконезавод

 

.

 

Конезавод спеціалізується на вирощуванні коней для олімпійських видів кінного спорту. Під час екскурсії можна побачити критий манеж зі спортивною конюшнею, смугу перешкод, конкурне поле і траси випробувань.