VII Міжнародна конференція
«Космічні технології: сучасне та майбутнє»

ЩОДЕННИК КОНФЕРЕНЦІЇ

21/05/2019

Відкриття 7-ї Міжнародної наукової конференції

«Космічні технології: сучасне та майбутнє»

Сьогодні в конструкторському бюро «Південне» відкрилася 7-ма Міжнародна наукова конференція «Космічні технології: сучасне та майбутнє», яка проводиться під егідою Міжнародної академії астронавтики.

.

Такі конференції проходять один раз на два роки у місті Дніпро. Перша відбулася у 2007 році. У роботі 7-ї конференції бере участь близько 600 учених і фахівців з 19 країн: КНР, Франції, Німеччини, Італії, Польщі, Кореї, Іспанії, Швейцарії, Туреччини, США, Бєларусі, Бельгії, Казахстану, Литви, Нідерландів, Росії, Великої Британії, Мексики, України і Кувейту.

На конференцію подано 324 доповіді, які буде заслухано на засіданнях семи наукових секцій. Доповіді присвячено вирішенню актуальних проблем розроблення і створення ракет-носіїв, рідинних і твердопаливних ракетних двигунів, космічних апаратів, наземних стартових комплексів, технологіям одержання нових сучасних матеріалів для ракетно-космічної техніки, а також гуманітарним питанням космічних досліджень. Конференцію відкрило пленарне засідання, на якому буде заслухано 8 доповідей.

У рамках роботи конференції заплановано проведення двох круглих столів і засідань Асоціації «Космос» та «Українсько-білоруська зустріч».


21/05/2019   Початок першого дня 7-й Міжнародній науковій конференції