З 21 по 24 травня 2019 року у КБ «Південне» ім. Янгеля (м.Дніпро) буде проведена сьома Міжнародна наукова конференція «Космічні технології: сьогодення і майбутнє».

Конференція присвячується 65-річчю від дня утворення КБ «Південне». 

.

Людство вступило в епоху глобалізації, коли космічна галузь стає одним із пріоритетних напрямків діяльності в більшості країн світу.

Космічні технології перейшли з ряду привілейованих у сферу щоденних потреб і вже сьогодні неможливо уявити собі наше повсякденне життя без засобів космічного зв’язку, навігації, супутникового телебачення.

Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля» — одна з найбільших компаній, що спеціалізується на виготовленні ракетно-космічної техніки, визнаний світовий центр ракетно-космічної науки і технологій.

Результатом понад півсторічної творчої діяльності і самовідданої праці вчених, конструкторів, виробничників, випробувачів КБ «Південне» і суміжних організацій стали розроблення і створення чотирьох поколінь бойових ракетних комплексів, понад 70 типів космічних апаратів, близько 50 типів ракетних двигунів і рушійних установок, понад 150 нових матеріалів і технологій. За допомогою ракет-носіїв розробки КБ «Південне» здійснено 876 успішних запусків і виведено на орбіти близько 1100 космічних апаратів. Серед яких понад 400 КА власної розробки.

Сьогодні ракетно-космічна техніка є базовою складової вітчизняного науково-технічного потенціалу, якій притаманні наукомісткі технології і високі інноваційні можливості. У новому тисячолітті КБ «Південне» бере участь у космічній діяльності в рамках національних космічних програм України і міжнародних проектах за участю країн Азії, Європи й Америки.

Діяльність КБ «Південне» спрямована на сприяння розвитку цивілізації і поліпшення якості життя шляхом мирного освоєння космосу на благо людини, підвищення економічного і науково-технічного потенціалу України, забезпечення ефективної реалізації інтелектуального і творчого потенціалу співробітників у виготовленні нових зразків ракетно-космічної техніки.