ЩОДЕННИК КОНФЕРЕНЦІЇ

24/05/2017

24 травня 2017 року успішно завершився перший день секційних засідань 6-ї конференції «Космічні технології: сучасне та майбутнє».

Якісна організація заходів і дружня творча атмосфера дозволили провести роботу в кожній секції по-справжньому продуктивно. Доповідачі й аудиторія активно взаємодіяли – цікаві питання із зали надавали виступам ще більшої інформативності. Деякі доповіді так зацікавили слухачів, що вони запрошували доповідачів у заздалегідь підготовлені організаторами кімнати, де в них була можливість у спокійних умовах поставити додаткові запитання, не затримуючи інших учасників.

Обговорення були настільки жвавими, що робота секцій у деяких випадках відступала від графіка. Це підтверджує актуальність обраних тем і затребуваність подібних міжнародних конференцій у цілому.

Усі учасники могли не тільки поспілкуватися з колегами із різних країн, але й вивчити численні роздавальні матеріали, які містили інформацію про провідні компанії галузі.

Також були проведені заходи Фонду Премії Роберта і Вірджинії Хайнлайн, у рамках яких учасники могли особисто поспілкуватися з його піклувальником Артуром Дулою.