Спонсори

Northrop Grumman Innovation Systems
Northrop Grumman Innovation Systems - світовий лідер у галузі аерокосмічних і оборонних технологій. Сектор займається проектуванням, створенням і випуском космічних, оборонних та авіаційних систем для замовників з усього світу, як у якості генерального підрядника, так й постачальника товарів. Основна продукція компанії Northrop Grumman Innovation Systems включає у себе ракети-носії та відповідні ракетні рушійні установки, супутники і пов'язані з ними компоненти і послуги, композитні аерокосмічні конструкції, тактичні ракети, підсистеми та оборонну електроніку, а також високоточну зброю, системи озброєння і боєприпаси. Компанія Northrop Grumman Innovation Systems, штаб-квартира якої розташована у м.Даллес, штат Вірджинія, налічує понад 14 000 співробітників по всій території США і в декількох закордонних регіонах.
Докладніше
АТ «ТАСКОМБАНК»
АТ «ТАСКОМБАНК» — універсальний комерційний банк, що надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і фізичним особам.
Докладніше
Інтерпайп
ІНТЕРПАЙП – українська промислова компанія, виробник безшовних і зварних труб та залізничної продукції; ініціатор головного інженерного шоу країни – фестивалю науки, техніки і сучасних технологій Interpipe TechFest.
Докладніше